Chráněné dílny

Chráněné dílny

Šťastný domov Líšnice, o.p.s. je sociální firma a klade si za cíl pomáhat mentálně i fyzicky znevýhodněným lidem začlenit se do společnosti. Jednou z forem, kterou k tomuto využívá, je zaměstnávání postižených osob v chráněných dílnách.

Práce v chráněných dílnách umožňuje lidem s postižením přispět společnosti kvalitně odvedenou prací. Zaměstnanec se učí samostatnosti, odpovědnosti a osvojení potřebných pracovních návyků, stává se součástí společnosti, nachází svou důstojnost a sebevědomí. Cílem je také snaha o nalezení a prohlubování individuálních schopností každého jedince a jeho obohacení o řemeslné dovednosti. Práce v dílnách probíhá vždy pod dohledem a vedením způsobilé osoby.

 

Zemědělství

Farma U dubu v Líšnici – cvičná stáj – pozice ošetřovatel zvířat

Farma Obora v Kameničné – 1. Chráněná medodílna – pozice včelař

 

Obchod

Krámek chráněných dílen v Žamberku – pozice prodavač

 

Služby v zemědělství a doplňková činnost

Údržba zeleně, sečení trávy, stříhání živých plotů a stromů na objednávku


Práce se včelím voskem
Šité, háčkované a paličkované výrobky
Výroba sezónní dekorace

 

Máte chvilku? Tady se o nás můžete dozvědět více.

 

Kde působíme

nase pusobiste

Tvorba webových stránek byla hrazena z projektu Rozvoj dostupnosti a kvality sociálních služeb v Královéhradeckém kraji II, který je financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Zadavatelem projektu je město Kostelec nad Orlicí.

Kdo nám pomáhá

Partners